Patikėkite savo šypseną vieniems profesionaliausių odontologų Lietuvoje!

Periodontologinis gydymas

Mūsų klinikoje – konsultuojama dėl periodonto patologijos. Gydomos dantenų ir periodonto ligos konservatyviu metodu, atliekant paviršinių ir giliųjų konkrementų valymą, bei atliekamos chirurginės periodonto operacijos: dantenų lopo, danties vainiko prailginimo, dantenų kontūro formavimo prieš estetinio plombavimo ar protezavimo procedūras ir kt. Atliekant tam tikras periodontologines procedūras, naudojamas ir minkštųjų audinių lazeris.

Studiodentis

Odontologijos klinikoje „Studio dentis“ periodontologinį gydymą atlieka gyd. periodontologė Deimantė Ivanauskaitė
(licencijos nr. OPL-02878)

Gyd. periodontologė Deimantė Ivanauskaitė dirba Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Odontologijos institute, moko odontologinės radiologijos dalyko studentus, gydytojus rezidentus, tobulina gydytojus odontologus ir gydytojus odontologus specialistus. Privačiai dirba gydytoja periodontologe. Yra Lietuvos Respublikos Odontologų rūmų, Lietuvos periodontologų draugijos, Tarptautinės dantų ir veido žandikaulių radiologijos asociacijos, Europos dantų ir veido žandikaulių radiologijos akademijos narė. Dalyvauja tarptautiniuose odontologiniuose moksliniuose renginiuose, skaitytos paskaitos konferencijose, paruošti stendiniai ir žodiniai pranešimai, parašyti straipsniai, yra mokymo priemonių bendraautorė.

Klinikoje dirbančių gydytojų ilgametė patirtis bei profesinis meistriškumas Jums užtikrins aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

Where to find us

Social Share